ESD9C3.3ST5G
Numărul produsului DigiKey
ESD9C3.3ST5GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
ESD9C3.3ST5GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ESD9C3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD9C3.3ST5G
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM SOD923
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-923
Modele EDA/CAD
ESD9C3.3ST5G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Capacitanță la frecvență
12,8pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
5V