TPS62170EVM-627
Numărul produsului DigiKey
296-37523-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS62170EVM-627
Descriere
EVAL BOARD FOR TPS62170
Descriere detaliată
TPS62170 DCS-Control™ c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
500mA
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
3,7V – 17V
Serie
Topologie regulator
Coborâre
Ambalaj
Cutie
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
IC/piesă utilizată
TPS62170
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
3,3V