TPS62170DSGT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPS62170DSGT |
Descriere | IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,9V 1 Ieșire 500mA Plăcuță expusă 8-WFDFN |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TPS62170DSGT Modele |
Categorie | Tensiune - Intrare (Max) 17V |
Prod. | Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) |
Serie | Tensiune - Ieșire (Max) 6V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Ieșire |
Stare piesă Activ | Frecvență - Comutare 2,25MHz |
Funcție retragere | Redresor sincron Da |
Configurație ieșire Pozitiv | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C (TA) |
Topologie | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip ieșire | Pachet/cutie |
Număr de ieșiri 1 | Pachet dispozitiv furnizor 8-WSON (2x2) |
Tensiune - Intrare (Min) 3V | Număr produs de bază |