TPL0401B-10DCKR
Numărul produsului DigiKey
296-29677-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-29677-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-29677-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPL0401B-10DCKR
Descriere
IC DIG POT 10K SC-70-6
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 10k Ohm 1 Circuit 128 Ramificații I2C Interfață SC-70-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPL0401B-10DCKR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip program
Volatil
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Alimentare
2,7V – 5,5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Toleranță
±20%
Programabil la DigiKey
Neverificat
Coeficient de temperatură (tipic)
22ppm/°C
Conicitate
Liniar
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
Potențiometru
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-6
Număr de circuite
1
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Număr de derivații
128
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C