PHA225MLP3560QE4
Numărul produsului DigiKey
399-PHA225MLP3560QE4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHA225MLP3560QE4
Descriere
CAP ALUM HYB 560UF 10-30% 63V TH
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
560 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Axial, Bidon 92mOhm 3000h la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PHA225MLP3560QE4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Producător
KEMET
Aplicații
De uz universal
Serie
Caracteristici
Vibrații ridicate
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
8.18 A @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
40.9 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
560 µF
Mărime/Dimensiune
0,717" diam. x 1,366" L (18,20mm x 34,70mm)
Toleranță
-10%, +30%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
92mOhm
Tip montare
Orificiu străpuns
Durată de funcționare la temp.
3000h la 125°C
Pachet/cutie
Axial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C