BLM15AX100SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-5437-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-5437-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-5437-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLM15AX100SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Descriere detaliată
10 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 1,74A 15mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15AX100SN1D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
15mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,022" l (1,00mm x 0,55mm)
Impedanță la frecvență
10 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
1,74A