REG1117-3.3G4 nu se mai fabrică și nu mai este disponibil în oferta DigiKey.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Texas Instruments
În stoc: 895
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
În stoc: 57.155
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
STMicroelectronics
În stoc: 227
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-4
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
REG1117-3.3G4
Numărul produsului DigiKey
296-52924-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REG1117-3.3G4
Descriere
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
REG1117-3.3G4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Tub
PSRR
62dB (120Hz)
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-4
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA