AZ1117H-3.3TRE1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 60.354
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 227
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 22.035
Texas Instruments
Texas Instruments
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
În stoc: 263
În stoc: 895
În stoc: 950
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-3
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AZ1117H-3.3TRE1
Numărul produsului DigiKey
AZ1117H-3.3TRE1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AZ1117H-3.3TRE1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AZ1117H-3.3TRE1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ1117H-3.3TRE1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
AZ1117H-3.3TRE1 Modele
Cădere de tensiune (Max)
1,25V la 1A
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V