LP5910-1.8YKAR
Numărul produsului DigiKey
296-47805-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-47805-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-47805-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5910-1.8YKAR
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4-DSBGA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-DSBGA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LP5910-1.8YKAR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
25 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
350 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
80dB – 25dB (100Hz – 2MHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
3,3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
4-XFBGA, DSBGA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-DSBGA
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 300mA