AP7353D-18CV4-7
Numărul produsului DigiKey
31-AP7353D-18CV4-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7353D-18CV4-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7353D-18CV4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7353D-18CV4-7
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V X1-WLB0707-4
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA X1-WLB0707-4 (tip A1)
Categorie
Curent - Ieșire
PSRR
90dB – 70dB (100Hz – 10kHz)
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
4-XFBGA, WLBGA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet dispozitiv furnizor
X1-WLB0707-4 (tip A1)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,237V la 250mA