LP5907UVX-2.5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-40377-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40377-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40377-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5907UVX-2.5/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 4-DSBGA
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA 4-DSBGA
Modele EDA/CAD
LP5907UVX-2.5/NOPB Modele
Categorie
Curent - Ieșire
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
4-XFBGA, DSBGA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-DSBGA
Cădere de tensiune (Max)
0,2V la 250mA