LP5907SNX-2.8/NOPB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LP5907SNX-2.8/NOPB |
Descriere | IC REG LINEAR 2.8V 250MA 4-X2SON |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA 4-X2SON (1x1) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LP5907SNX-2.8/NOPB Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 25 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 90dB – 60dB (100Hz – 100kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supra-temperatură, Circuit scurt |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,8V | Pachet/cutie Plăcuță expusă 4-XDFN |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor 4-X2SON (1x1) |
Cădere de tensiune (Max) 0,25V la 250mA | Număr produs de bază |