AP7353D-31FS4-7
Numărul produsului DigiKey
31-AP7353D-31FS4-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7353D-31FS4-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7353D-31FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7353D-31FS4-7
Descriere
IC REG LINEAR 3.1V X2-DFN10104
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA X2-DFN1010-4 (tip B)
PSRR
90dB – 70dB (100Hz – 10kHz)
Funcții de control
Limită curent, Activare
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tip ieșire
Grad
Automobile
Număr de regulatoare
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,1V
Pachet dispozitiv furnizor
X2-DFN1010-4 (tip B)
Cădere de tensiune (Max)
0,15V la 250mA