LP5907SNX-1.8/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-40369-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40369-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40369-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5907SNX-1.8/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4-X2SON
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA 4-X2SON (1x1)
Modele EDA/CAD
LP5907SNX-1.8/NOPB Modele
Categorie
Curent - Ieșire
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-X2SON (1x1)
Cădere de tensiune (Max)
0,25V la 250mA