AP7343D-18FS4-7
Numărul produsului DigiKey
31-AP7343D-18FS4-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7343D-18FS4-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7343D-18FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7343D-18FS4-7
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA X2-DFN1010-4 (tip B)
PSRR
75dB (1kHz)
Funcții de control
Limită curent, Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,25V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet dispozitiv furnizor
X2-DFN1010-4 (tip B)
Cădere de tensiune (Max)
0,39V la 300mA, 0,39V la 300mA