LP5907QMFX-1.8Q1
Numărul produsului DigiKey
296-40361-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40361-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40361-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5907QMFX-1.8Q1
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LP5907QMFX-1.8Q1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
25 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
425 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Cădere de tensiune (Max)
0,25V la 250mA