LP5907QMFX-3.3Q1
Numărul produsului DigiKey
296-40365-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-40365-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-40365-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP5907QMFX-3.3Q1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LP5907QMFX-3.3Q1 Modele
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Cădere de tensiune (Max)
0,25V la 250mA