TPS74501PQWDRVRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-TPS74501PQWDRVRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPS74501PQWDRVRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPS74501PQWDRVRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS74501PQWDRVRQ1
Descriere
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Reglabil 1 Ieșire 500mA 6-WSON (2x2)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPS74501PQWDRVRQ1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
36 µA
Prod.
PSRR
57dB – 35dB (1kHz – 1MHz)
Digi-Reel®
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt, Blocare subtensiune (UVLO)
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip ieșire
Grad
Automobile
Număr de regulatoare
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
0,55V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-WDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
6-WSON (2x2)
Cădere de tensiune (Max)
0,72V la 500mA