LP3991TL-1.5/NOPB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LP3991TL-1.5/NOPB |
Descriere | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4-DSBGA |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-DSBGA (1x1) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LP3991TL-1.5/NOPB Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 100 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 65dB (1kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supra-temperatură, Circuit scurt |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tensiune - Intrare (Max) 4V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 1,5V | Pachet/cutie 4-WFBGA, DSBGA |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor 4-DSBGA (1x1) |
Cădere de tensiune (Max) 0,16V la 300mA | Număr produs de bază |