LP3991TLX-1.5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-LP3991TLX-1.5/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LP3991TLX-1.5/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LP3991TLX-1.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP3991TLX-1.5/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4-DSBGA
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-DSBGA (1x1)
Modele EDA/CAD
LP3991TLX-1.5/NOPB Modele
Curent - În repaus (Iq)
100 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
225 µA
PSRR
65dB (1kHz)
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
4V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,5V
Pachet/cutie
4-WFBGA, DSBGA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-DSBGA (1x1)
Cădere de tensiune (Max)
0,16V la 300mA