LP3991TL-1.5EV-VIEW-B
LP3991TL-1.5EV
Numărul produsului DigiKey
296-49812-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LP3991TL-1.5EV
Descriere
EVAL BOARD FOR LP3991
Referință client
Descriere detaliată
LP3991 Unic – 1 Canale per IC Pozitiv fix Placă de evaluare regulator tensiune liniar
Categorie
Tensiune - Intrare
1,65V – 4V
Producător
Texas Instruments
Tip regulator
Pozitiv fix
Ambalaj
Cutie
Conținut
Placă (plăci)
Stare piesă
Inactual
IC/piesă utilizată
LP3991
Canale per IC
Unic – 1
Notă
Tensiune - Ieșire
1,5V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire
300mA