LP38692MPX-1.8/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-LP38692MPX-1.8/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LP38692MPX-1.8/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LP38692MPX-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP38692MPX-1.8/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-5
Modele EDA/CAD
LP38692MPX-1.8/NOPB Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
10V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Cădere de tensiune (Max)
1,6V la 1A