LP38692MP-1.8/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LP38692MP-1.8/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LP38692MP-1.8/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LP38692MP-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LP38692MP-1.8/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A SOT-223-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LP38692MP-1.8/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
55 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
100 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
55dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
TO-261-5, TO-261AB
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-5
Cădere de tensiune (Max)
1,6V la 1A