ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2861TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2861CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2861DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR
Descriere
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
28.63636 MHz ±20ppm Cristal 12pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-286.3-12-33Q-JEN-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
28.63636 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
12pF