LM78L12ACMX/NOPB
Numărul produsului DigiKey
296-LM78L12ACMX/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LM78L12ACMX/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LM78L12ACMX/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM78L12ACMX/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM78L12ACMX/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
3 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
54dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V