UA78L12ACDRG4 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Texas Instruments
În stoc: 211.962
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 896
Fișă de date
Similar
În stoc: 2.400
STMicroelectronics
STMicroelectronics
onsemi
onsemi
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA 8-SOIC
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
UA78L12ACDRG4
Numărul produsului DigiKey
UA78L12ACDRG4-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78L12ACDRG4
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
UA78L12ACDRG4 Modele
Cădere de tensiune (Max)
1,7V la 40mA
PSRR
42dB (120Hz)
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
27V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V