UA78L12ACDR
Numărul produsului DigiKey
296-15054-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-15054-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-15054-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78L12ACDR
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UA78L12ACDR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
1,7V la 40mA
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
27V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V