LM1117MPX-3.3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LM1117MPX-3.3 |
Descriere | IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4 |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-4 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LM1117MPX-3.3 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 5 mA |
Serie | Curent - Alimentare (Max) 10 mA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (120Hz) |
Stare piesă Inactual | Funcții de control – |
Configurație ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Tip ieșire | Temperatură de funcționare 0°C – 125°C |
Număr de regulatoare 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Intrare (Max) 15V | Pachet/cutie TO-261-4, TO-261AA |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet dispozitiv furnizor SOT-223-4 |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Număr produs de bază |
Cădere de tensiune (Max) 1,2V la 800mA |