BA33BC0FP-E2
Numărul produsului DigiKey
BA33BC0FP-E2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BA33BC0FP-E2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BA33BC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BA33BC0FP-E2
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A TO-252
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BA33BC0FP-E2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
0.5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
900 µA
Stare piesă
Inactual
PSRR
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V