LF33CDT-TRY
Numărul produsului DigiKey
497-10197-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LF33CDT-TRY
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LF33CDT-TRY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
2 mA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
12 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
PSRR
80dB – 65dB (120Hz – 65dB)
Stare piesă
Inactual
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 500mA