LM1117MPX-3.3/NOPB nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Texas Instruments
În stoc: 895
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 950
Fișă de date
În stoc: 0
În stoc: 0
Direct
onsemi
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223-4
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM1117MPX-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM1117MPX-3.3/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM1117MPX-3.3/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM1117MPX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM1117MPX-3.3/NOPB
Descriere
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
LM1117MPX-3.3/NOPB Modele
Curent - În repaus (Iq)
5 mA
Serie
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-4
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA