ESD2CAN24DCKRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-ESD2CAN24DCKRQ1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-ESD2CAN24DCKRQ1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-ESD2CAN24DCKRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD2CAN24DCKRQ1
Descriere
TVS DIODE 24VWM 37VC SC703
Descriere detaliată
37V (tipic) Clemă 5,7A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SC-70-3
Modele EDA/CAD
ESD2CAN24DCKRQ1 Modele
Capacitanță la frecvență
3pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
35,5V
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
37V (tipic)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,7A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
210W