CSD19502Q5BT
Numărul produsului DigiKey
296-44043-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-44043-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-44043-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSD19502Q5BT
Descriere
MOSFET N-CH 80V 100A 8VSON
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 100A (Ta) 3,1W (Ta), 195W (Tc) Montare pe suprafață 8-VSON-CLIP (5x6)
Modele EDA/CAD
CSD19502Q5BT Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
62 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4870 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
3,1W (Ta), 195W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,1mOhm la 19A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,3V la 250µA