CSD19502Q5B
Numărul produsului DigiKey
296-37194-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-37194-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-37194-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSD19502Q5B
Descriere
MOSFET N-CH 80V 100A 8VSON
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 100A (Ta) 3,1W (Ta), 195W (Tc) Montare pe suprafață 8-VSON-CLIP (5x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSD19502Q5B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
62 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4870 pF @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3,1W (Ta), 195W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-VSON-CLIP (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,1mOhm la 19A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,3V la 250µA