FN2060-16-06
Numărul produsului DigiKey
817-1295-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2060-16-06
Descriere
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 16 A 250VAC c.c. – 400Hz Două stadii Conectare rapidă
Categorie
Curent
16 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Inductanță
650µH
Tensiune - C.a. nominal
250V