FN2060-12-06
Numărul produsului DigiKey
817-1293-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2060-12-06
Descriere
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 12 A 250VAC c.c. – 400Hz Două stadii Conectare rapidă
Categorie
Curent
12 A
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Inductanță
580µH
Tensiune - C.a. nominal
250V