FN2060-10-06 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
SCHURTER Inc.
În stoc: 15
Fișă de date
Similar
SCHURTER Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
TDK
În stoc: 7
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 10 A 250V AC c.c. – 400Hz Două stadii Conectare rapidă
FN2060-10-06
Numărul produsului DigiKey
817-1291-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN2060-10-06
Descriere
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent
10 A
Producător
TE Connectivity Schaffner
Frecvență - Operațională
c.c. – 400Hz
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Tavă
Agenție de aprobare
CE, CSA, ENEC, UR
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Tip filtru
O singură fază
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
Două stadii
Stil terminație
Conectare rapidă
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
800µH
Tensiune - C.a. nominal
250V