W31-X2M1G-30
Numărul produsului DigiKey
PB421-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W31-X2M1G-30
Descriere
CIR BRKR THRM 30A 240VAC 50VDC
Descriere detaliată
Disjunctor Termic 30A 240 V AC 50 V DC Întrerupător Montare panou
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
240 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
50 V
Valoare nominală curent (Amp)
30A