W31-X2M1G-10
Numărul produsului DigiKey
PB417-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W31-X2M1G-10
Descriere
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 50VDC
Termen de livrare standard al producătorului
55 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Disjunctor Termic 10A 240 V AC 50 V DC Întrerupător Montare panou
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
240 V
Producător
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Valoare nominală tensiune - C.c.
50 V
Serie
Tip dispozitiv de acționare
Întrerupător
Ambalaj
Vrac
Număr de poli
1
Stare piesă
Activ
Iluminare
Tip montare
Montare panou
Tensiune iluminare (nominală)
Tip disjunctor
Termic
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Amp)
10A