W31-X2M1G-15
Numărul produsului DigiKey
PB418-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W31-X2M1G-15
Descriere
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 50VDC
Descriere detaliată
Disjunctor Termic 15A 240 V AC 50 V DC Întrerupător Montare panou
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
240 V
Valoare nominală tensiune - C.c.
50 V
Valoare nominală curent (Amp)
15A