T9GV1L14-24
T9GV1L14-24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T9GV1L14-24
Numărul produsului DigiKey
PB2368-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T9GV1L14-24
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Valoare nominală etanșare
Etanșat – protecție împotriva fluxului
Serie
Izolație bobină
Clasa B
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Tip montare
Timp de funcționare
15 ms
Tensiune bobină
Timp eliberare
22 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală contact (Curent)
30 A
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Tensiune de comutare
480V c.a – max.
Agenție de aprobare
CQC, cURus, VDE
Sarcină - Comutare max.
14400VA
Tip releu
Curent bobină
37.5 mA
Grad
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
640 Ohms