T9GV1L14-12
Numărul produsului DigiKey
PB2364-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T9GV1L14-12
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Valoare nominală etanșare
Etanșat – protecție împotriva fluxului
Serie
Izolație bobină
Clasa B
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Tip montare
Timp de funcționare
15 ms
Tensiune bobină
Timp eliberare
22 ms
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală contact (Curent)
30 A
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Tensiune de comutare
480V c.a – max.
Agenție de aprobare
CQC, cURus, VDE
Sarcină - Comutare max.
14400VA
Tip releu
Curent bobină
75 mA
Grad
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
160 Ohms