CB3-3I-18M432000
Numărul produsului DigiKey
110-CB3-3I-18M432000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-CB3-3I-18M432000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-CB3-3I-18M432000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB3-3I-18M432000
Descriere
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TTL
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18.432 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscilator 5V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CB3-3I-18M432000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
25mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Ieșire
HCMOS, TTL
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Tensiune - Alimentare
5V