Imaginea pentru CB10LABKIT nu este disponibilă
CB10LABKIT
Numărul produsului DigiKey
CB10LABKIT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CB10LABKIT
Descriere
KIT POT TRIM 100-10M OHM 160PCS
Referință client
Descriere detaliată
Dispozitiv de reglare fină Kit potențiometru 100 – 10M Ohm ±20%, ±30% 0,15W Carbon 160 bucăți (32 valori - câte 5)
Categorie
Conicitate
Producător
TE Connectivity Passive Product
Toleranță
±20%, ±30%
Serie
Putere (wați)
0,15W