CB10LH106N
Numărul produsului DigiKey
CB10LH106N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CB10LH106N
Descriere
TRIMMER 10MOHM 0.15W PC PIN SIDE
Referință client
Descriere detaliată
10 MOhms 0,15W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare laterală
Categorie
Coeficient de temperatură
±1000ppm/°C
Producător
TE Connectivity Passive Product
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Carbon
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
10 MOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,425" x 0,386" fațetă (10,80mm x 9,80mm)
Toleranță
±30%