CB10LV103M
Numărul produsului DigiKey
A105620-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CB10LV103M
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,15W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CB10LV103M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±500ppm/°C
Producător
TE Connectivity Passive Product
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Carbon
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,433" x 0,386" fațetă (11,00mm x 9,80mm)
Toleranță
±20%