TXM-433-LC_View2
TXM-433-LC
Numărul produsului DigiKey
TXM-433-LC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TXM-433-LC
Descriere
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Referință client
Descriere detaliată
Transmițător RF ASK, OOK 433MHz -4dBm – 4dBm 5kbps Crenelare Antenă Modul 8-SMD
Categorie
Curent - Transmisie
5,2mA
Tensiune - Alimentare
2,7V – 5,2V
Frecvență
433MHz
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C