RXM-433-LR_View2
RXM-433-LR
Numărul produsului DigiKey
RXM-433-LR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RXM-433-LR
Descriere
RF RECEIVER ASK/OOK 433MHZ
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LR Receptor RF ASK, OOK 433MHz -112dBm 10kbps Crenelare –
Categorie
Interfață date
Serial
Dimensiune program
Serie
Conector antenă
Crenelare
Caracteristici
Rază lungă
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Frecvență
433MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Sensibilitate
-112dBm
Rată date (Max)
10kbps
Pachet/cutie
Modul 16-SMD
Modulație sau protocol
ASK, OOK
Pachet dispozitiv furnizor
Aplicații
Automatizare rezidențială/industrială, Iluminare, Control la distanță, RKE, Securitate
Număr produs de bază
Curent - Recepție
5,2mA