OTX-433-HH-LR8-MS
Numărul produsului DigiKey
OTX-433-HH-LR8-MS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OTX-433-HH-LR8-MS
Descriere
REMOTE CONTROL TX MS 433MHZ 8BTN
Termen de livrare standard al producătorului
42 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
RF Transmițător 433MHz ASK, OOK Portabil, Buton 8 –
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfață
Portabil, Buton 8
Producător
TE Connectivity Linx
Sensibilitate
Ambalaj
Vrac
Putere - Ieșire
Stare piesă
Activ
Rată date (Max)
Funcție
Transmițător
Caracteristici
8 butoane, Distanță de operare 1000ft
Modulație sau protocol
ASK, OOK
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Frecvență
433MHz