TXM-418-LR_View2
TXM-418-LR
Numărul produsului DigiKey
TXM-418-LR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TXM-418-LR
Descriere
RF TX IC ASK/OOK 418MHZ 8SMD MOD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Transmițător RF ASK, OOK 418MHz -4dBm – 4dBm 10kbps Crenelare Antenă Modul 8-SMD
Categorie
Curent - Transmisie
8,5mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Frecvență
418MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C